Search
Close this search box.

O nas

Jak to się zaczęło...

Jesteśmy polską firmą o ogólnokrajowym zasięgu, która działa na rynku branży sanitarnej od 1984 roku. Od samego początku skupiliśmy się na współpracy jedynie ze sprawdzonymi producentami i dostawcami, których zakłady produkcyjne znajdują się w Europie.

Uważamy, że dobry produkt to coś więcej niż design i niezawodność. Kładziemy ogromny nacisk na dobór materiałów i rozwiązań technologicznych, które pozwolą oszczędzać wodę i energię a także będą przyjazne dla środowiska. Naszych producentów charakteryzuje design, jakość i trwałość produktów

GWARANCJA JAKOŚCI: Najwyższej jakości głowice ceramiczne zapewniają precyzyjną regulację strumienia wody, gwarantują bezpieczeństwo i niezawodność. A ponadto głowice termostatyczne nie wymagają kalibracji podczas instalacji. Nasze produkty objęte są gwarancją do 5 lat.

DBAŁOŚĆ O ŚRODOWISKO: Skupiamy się na rozwiązaniach oszczędzających wodę i energię oraz na produkcji przyjaznej dla środowiska. Wszystkie nasze baterie posiadają systemy pozwalające oszczędzać wodę.

TECHNOLOGIA I MATERIAŁY: Wysokogatunkowy mosiądz i stal charakteryzujące się wyjątkową trwałością i odpornością na uszkodzenia. Powłoki wykonywane zaawansowanymi technologiami galwanizacji oraz PVD zapewniającymi łatwość w czyszczeniu.

RÓŻNORODNOŚĆ ROZWIĄZAŃ: Nasza oferta obejmuje rozbudowany asortyment pozwalający na dowolną aranżację przestrzeni łazienkowej.

WYKOŃCZENIA: Różnorodność wykończeń oraz designu produktów – od minimalistycznych do klasycznych – umożliwia naszym Klientom stworzenie indywidualnego stylu we wnętrzu.

DOSTĘPNOŚĆ: Natychmiastowa dostępność produktowa umożliwiająca Klientom efektywną realizację swoich wymarzonych projektów. 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży udało nam się zbudować atrakcyjne portoflio europejskich producentów:

Paffoni Rubinetterie

Daniel Rubinetterie

Emmevi Rubinetterie

Cristina Rubinetterie

Paini Rubinetterie

ISA Idrosanitaria

Bianchi F.lli

Bonomini

Benkiser

Bagno&Associati

Tucai

Margaroli

Idral

Produkty tych firm dostępne są w salonach łazienkowych i punktach sprzedaży na terenie całego kraju.